Hakkımızda

Karadeniz'in serin yaylalarında 25 yıl önce sadece bir hobi olarak başlayan arıcılık macerası, TUNCAY YENER tarafından büyük bir özveriyle sürdürülmüş ve zaman içinde büyümüştür. TUNCAY YENER, edindiği derin bilgi ve geniş tecrübeleriyle arıcılık sektöründe kendine özgü bir yer edinmiş ve bu tutkusunu daha geniş kitlelere ulaştırma arzusuyla hareket etmektedir.
 
Bu uzun yıllar boyunca biriktirilen bilgi birikimi ve deneyimler, TUNCAY YENER'i arıcılık ürünlerini üretmek ve değerli tüketicilere sunmak için kurumsal bir yapı oluşturma kararı almaya yönlendirmiştir.
 
Şirketimiz, Türkiye'nin farklı bölgelerine ulaştırdığı arı kolonileri ile birlikte, özenle üretilen organik arı ürünlerini siz değerli tüketicilere sunmanın gururunu yaşamaktadır. Elde edilen her ürün, katıldığı titiz gıda test kontrolleri sonrasında damaklara unutulmaz bir lezzet sunmak üzere özenle işlenmektedir.
 
Misyonumuz, sadece kaliteli arı ürünleri üretmekle sınırlı değildir; aynı zamanda bu ürünleri sevgiyle, özenle ve çevreye duyarlı bir şekilde üretme amacı taşırız. Doğanın bize sunduğu bu eşsiz armağanları en taze ve doğal haliyle sofralarınıza getirmek için çalışıyoruz.
 
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, arıcılık geleneğini modern işçilikle birleştirerek sizlere eşsiz ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizleri de lezzet dolu ve doğallığın izlerini taşıyan ürünlerimizle buluşmaya davet ediyoruz.