Alışveriş Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.  Üye olabilmek için ‘Üye ol’ veya "Yeni Üye Kayıt" linklerini kullanabilirsiniz.
  1. Almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Daha sonra ürün adedini belirleyebilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
  1. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz.
  1. Sepetinizdeki ürünleri 2 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ve havale ile ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın.
  1. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı zaman, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan bir kargo şirketinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

Sitemize Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?

Sitemize üye olduğunuzda; yeni çıkan ürünlerden, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsınız. Üyelik aşamalarında alışveriş yapmanıza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz diğer bilgiler sistemimizde kayıtlı olduğu için otomatik olarak yerini alır. Daha önce ilgilenip alamadığınız ürünlerle ilgili kampanyamızdan ilk kez siz haberdar edilirsiniz. 

"Şirketimize ait ürün teslimatlarında sorun yaşanmaması için kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz."

Hafta içi her gün Saat: 17:00 ‘a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün hazırlanarak kargoya verilir. Hafta içi saat: 17:00 ‘dan sonra vereceğiniz siparişleriniz bir sonraki gün kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü kargo ile gönderilmektedir. Verilen siparişlerde belirtilen mail adreslerine sipariş bilginiz ve kargo takip numaranız iletilmektedir. Kargoya verilen ürünleriniz 2-3 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır.

Siparişinizin elinize ulaşmaması durumunda, siparişinizin durumunu iletişim bilgileri kısmındaki telefonları arayarak veya bilgi@propolisgida.com adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz