Bilmeniz Gereken Her Şey Burada!

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Şartları

Propolis Gıda ve Hayvancılık San.Tic.Ltd.Şti. 'den aldığınız her ürün, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır.

Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir.

İptal ve İade Koşulları

 

Tüketici Hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden vazgeçme hakkınızı, siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin "kargoya verildi" bilgisi eposta ile bildirilmeden önce  iptal etmek istediğiniz siparişiniz yada ürün hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise Tüketici Koruma Kanunu gereği 1 hafta içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

 • Aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

 

 • Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe ile iade ediniz.

 

 • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

 • Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından yedi(7) iş günü içerisinde  yapılmaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. 
 • Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 • Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan ödenecektir.
 • İade bildirimi için  +90 264 614 00 61   telefonu arayarak veya info@propolisgida.com adresinden de maille bilgi alabilirsiniz.

 

Teslimat Koşulları Ve Alışveriş

 

 1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.  Üye olabilmek için ‘Üye ol’ veya "Yeni Üye Kayıt" linklerini kullanabilirsiniz.
 1. Almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Daha sonra ürün adedini belirleyebilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
 1. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz.
 1. Sepetinizdeki ürünleri 2 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ve havale ile ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın.
 1. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı zaman, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan bir kargo şirketinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

 

Sitemize Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?

Sitemize üye olduğunuzda; yeni çıkan ürünlerden, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsınız. Üyelik aşamalarında alışveriş yapmanıza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz diğer bilgiler sistemimizde kayıtlı olduğu için otomatik olarak yerini alır. Daha önce ilgilenip alamadığınız ürünlerle ilgili kampanyamızdan ilk kez siz haberdar edilirsiniz. 

 

"Şirketimize ait ürün teslimatlarında sorun yaşanmaması için kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz."

Hafta içi her gün Saat: 17:00 ‘a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün hazırlanarak kargoya verilir. Hafta içi saat: 17:00 ‘dan sonra vereceğiniz siparişleriniz bir sonraki gün kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü kargo ile gönderilmektedir. Verilen siparişlerde belirtilen mail adreslerine sipariş bilginiz ve kargo takip numaranız iletilmektedir. Kargoya verilen ürünleriniz 2-3 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır.

Siparişinizin elinize ulaşmaması durumunda, siparişinizin durumunu iletişim bilgileri kısmındaki telefonları arayarak veya bilgi@propolisgida.com adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

 

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Firmamızın ve/veya mevcut Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Firmamız yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Şu kadar ki; mevcut Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, Firmamızın logosunun, ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının firmamız dışı web sitelerinde kullanımı ve kullanıcılar tarafından firmamızın sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Firmamızın hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren firmamız iş bu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.
 
Firmamız Web Sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir.
Elektronik Ticarette Güvenlik

Elektronik Ticarette Güvenlik

Web Sitemizde siz değerli müşterilerimizin alışveriş yaparken vermek durumunda kaldığı kişisel veri, kredi  kartı  vb.  bilgilerinin  internet

üzerinden iletilirken üçüncü şahısların  eline geçme riski bulunmamaktadır.  Sanal alışveriş hizmeti veren  firmamız,  kişisel  verilerinizin,

kredi kartı bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için yaygın olarak SSL ve SET gibi güvenlik standartlarını kullanmaktadır. Kullanıcı,

işyeri ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek aktarılması esasına dayanan güvenlik sistemleri sayesinde bilgilerin

başka bir kişi veya kurum tarafından çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. 

Bizimle İletişime Geçin

Ürünlerimizle ilgili sorularınız mı var? Size her konuda bilgi vermek için buradayız.